ZALOŽENO V PRAZE 1995

KVALITA PROVĚŘENÁ ČASEM

Svetry

Je Vám zima v košili či obleku a v mikině do práce přijít nemůžete, protože musíte dodržovat dress code? Víme jak Vaše tělo udržet v teple a vzhled elegantním! Na prodejně máme široký výběr klasických svetrů, které se hodí ke košilím s límečkem, stylové roláky, nebo módní kardigany.

Poskytneme Vám ten nejlepší servis

široký výběr kardiganů
svetrů a roláků

zkouška u nás
na prodejně

materiály nejvyšší
kvality

služby módního
konzultanta

Módní kardigany

Kardigany se po právu staly nezaměnitelnou součástí pánských garderob. Díky svému střihu mohou zaměnit sako, a proto se výborně hodí pro nošení do práce, na slavnostní akce a pro trávení volného času. Naše kardigany jsou vyrobené z jemných přírodních materiálů, které jsou prodyšné a lehké, díky tomu poskytují svému nositeli maximální pohodlí.

polyestér a
viskóza

bavlna

vlna a
kašmír

Pánské svetry

Pánský svetr je standardem teplého oblečení ve společenském i formálním stylu. Svetr lze kombinovat jak se strohou bílou košilí s límcem a oblekovými kalhotami, tak i s tričkem a džínami. Svetry s výstřihem do „V“ z naší nabídky, mají formální vzhled a jsou vhodné pro nošení se strohou košilí a kravatou. Naopak pulovery s okrouhlým výstřihem se více hodí k džínám nebo volnočasovým kalhotám. 

polyestér a
viskóza

bavlna

vlna a
kašmír

Pánské roláky

Pánský rolák bude jednou z mála věcí ve vašem šatníku, která v sobě kombinuje pohodlí, eleganci a styl. Rolák si můžete obléci k pracovnímu obleku místo košile, nebo k volnočasovým kalhotám a saku. Určitě zapůsobíte pokud si někam vyrazíte jen v roláku a džínách.

polyestér a
viskóza

bavlna

vlna a
kašmír

Individuální konzultace
v KORONET

V KORONET jsme přesvědčeni, že každý náš zákazník si zaslouží tu nejlepší péči. Zde si můžete rezervovat preferovaný den a čas, kdy Vám budeme plně k dispozici.

OBLEK
KOŠILE
SAKO & KALHOTY
ÚPRAVY ODĚVŮ
KABÁT
UPLATNĚNÍ POUKAZU
OBUV & DOPLŇKY
PORADENSTVÍ & JINÉ
Vaše jméno *
Váš e-mail *
Telefon *
Zpráva