ZALOŽENO V PRAZE 1995

KVALITA PROVĚŘENÁ ČASEM

Kalhoty

Garderoba každého gentlemana musí obsahovat kalhoty, které se od sebe liší a jsou vhodné pro různé aktivity. Klasické kalhoty určené do práce a oficiální setkání, volnočasové kalhoty pro setkání s přáteli či rodinný odpočinek, nebo sportovní kalhoty na procházky a golf. S radostí Vám u nás na prodejně pomůžeme s výběrem vhodných kalhot, z nejkvalitnějších materiálů. Naše kalhoty Vám zaručí pohodlí v práci, při posezení s přáteli, nebo na procházce přírodou.

Poskytneme Vám ten nejlepší servis

široký sortiment
společenských kalhot

zkouška u nás
na prodejně

přírodní materiály
nejvyšší kvality

služby módního
konzultanta

Obsáhlá nabídka kalhot

U nás na prodejně najdete nepřeberné množství separátních společenských kalhot. Zejména se specializujeme na oblekové, volnočasové a sportovní kalhoty. Nabízíme také i velice populární lehké Chino kalhoty, vyrobené z bavlny, které se nejvíce hodí na letní nošení.  Naši odborní konzultanti Vám pomohou s výběrem vhodných kalhot dle materiálových a barevných preferencí, způsobu a frekvence nošení.

ultra slim

slim

regular

Vše na jednom místě

S námi se nemusíte namáhat a hledat k zakoupeným kalhotám vhodné boty a jiné doplňky, které s kalhotami budou ladit. Mysleli jsme na to za Vás, proto jsou naše kolekce sestavené tak, aby jste na jednom místě mohli najít vše od pásku až po košili a boty, dle svého vkusu. 

ultra slim

slim

regular

Úprava kalhot na míru

Aby pohodlí při nákupu bylo maximální, zcela zdarma Vám na místě odebereme veškeré míry, tak aby na Vás kalhoty ideálně seděli. Pro dosažení přesnějších mír, si u nás na prodejně můžete také ke kalhotám vyzkoušet pásek a boty.

ultra slim

slim

regular

Individuální konzultace
v KORONET

V KORONET jsme přesvědčeni, že každý náš zákazník si zaslouží tu nejlepší péči. Zde si můžete rezervovat preferovaný den a čas, kdy Vám budeme plně k dispozici.

OBLEK
KOŠILE
SAKO & KALHOTY
ÚPRAVY ODĚVŮ
KABÁT
UPLATNĚNÍ POUKAZU
OBUV & DOPLŇKY
PORADENSTVÍ & JINÉ
Vaše jméno *
Váš e-mail *
Telefon *
Zpráva