ZALOŽENO V PRAZE 1995

KVALITA PROVĚŘENÁ ČASEM

Košile

K dobrému obleku neodmyslitelně patří i kvalitní košile. My košile nejen prodáváme, ale také Vám poradíme podle čeho byste správně měli košili vybrat, jaké doplňky se k ní hodí a jaké typy košil se nejvíce hodí k Vaší postavě.

Poskytneme Vám ten nejlepší servis

máme všechny
typy košil

zkouška u nás
na prodejně

přírodní materiály
nejvyšší kvality

služby módního
konzultanta

Obleková košile

Tato košile je nejčastěji v bílém nebo světle modrém provedení. Díky těmto barvám nepřitahuje přílišnou pozornost a je universální – to znamená, že se hodí skoro ke všemu a všem. 

ultra slim

slim

regular

Business košile

Podnikatelé si mohou vybrat z široké nabídky business košil. Oproti oblekovým, jsou business košile formálnější, typicky v bílém provedení a se zapínáním na manžetové knoflíčky. Tato košile bude vhodnou volbou jak pro důležitou pracovní schůzku tak i na všední den.

ultra slim

slim

regular

Smart casual a volnočasové košile

Smart casual košile, jsou tím nejlepším doplňkem k pohodlným džínám. I přes své pestré vzorování, dodají Vašemu vzhledu formální nádech. Pokud však hledáte něco méně formálního, doporučujeme Vám obrátit pozornost na naši kolekci volnočasových košil s krátkým rukávem.

ultra slim

slim

regular

Individuální konzultace
v KORONET

V KORONET jsme přesvědčeni, že každý náš zákazník si zaslouží tu nejlepší péči. Zde si můžete rezervovat preferovaný den a čas, kdy Vám budeme plně k dispozici.

OBLEK
KOŠILE
SAKO & KALHOTY
ÚPRAVY ODĚVŮ
KABÁT
UPLATNĚNÍ POUKAZU
OBUV & DOPLŇKY
PORADENSTVÍ & JINÉ
Vaše jméno *
Váš e-mail *
Telefon *
Zpráva