ZALOŽENO V PRAZE 1995

KVALITA PROVĚŘENÁ ČASEM

Doplňky

Doplňky k oblekům jsou důležitým elementem garderoby každého gentlemana. Při vhodném užití, společně s oblekem, slouží jako ukazatel společenského statusu, elegantnosti a vytříbeného vkusu nositele. Jelikož na trhu existuje nesčetné množství pánských doplňků a o to více jejich variací, náš vyškolený personál Vám s radostí pomůže s jejich výběrem. 

Poskytneme Vám ten nejlepší servis

široký výběr
doplňků

zkouška u nás
na prodejně

materiály nejvyšší
kvality

služby módního
konzultanta

U nás najdete doplňky
pro každou příležitost

Vážíme si svých klientu, proto se Vám snažíme poskytnout ten nejlepší servis. Abyste nemuseli po koupi obleku ztrácet čas chozením po obchodech a hledáním vhodné kravaty či motýlku, připravili jsme pro vás širokou nabídku módních doplňků. U nás vše pohodlně najdete na jednom místě!

piquadro_3

BRAŠNA, BATOH, PENĚŽENKA

Praktický muž, který sleduje módní trendy se neobejde bez důležitých doplňků, jakými jsou kožená brašna, batoh či peněženka. V naší nabídce naleznete výrobky z pravé telecí kůže, světoznámé italské značky Piquadro. Muži na celém světe si ji oblíbili zejména kvůli praktičnosti a funkcionalitě.

obuv

OBUV

Jak se říká, to zda člověk má vkus či nikoliv, se skrývá v detailech jeho oblečení. Boty mohou doplnit Váš vzhled a učinit jej dokonalým, nebo také vše zkazit, pokud učiníte nevhodnou volbu. Na naší prodejně máme široký výběr kvalitních bot z různých materiálů. Pokud budete potřebovat pomoc se samotným výběrem, naši módní poradci jsou Vám k dispozici.

kravata a motylek

KRAVATA A MOTÝLEK

Kravata s motýlkem jsou historicky neodmyslitelnou součástí každého obleku.  Ať již máte svůj oblek, nebo si vyberete některý z naší nabídky, personál na prodejně Vám vždy pomůže vybrat vhodný doplněk, tak aby perfektně sladil celkový vzhled.

knofliky

MANŽETOVÉ KNOFLÍKY

Pokud chcete vylepšit své všední oblečení a vyniknout ve společnosti, pořiďte si košili s manžetovými knoflíčky. Tento drobný prvek Vám pomůže odlišit se od ostatních a díky své unikátnosti bude přitahovat pozornost Vašeho okolí. 

sala_3

PÁNSKÁ ŠÁLA

Šála již v sobě dávno nenese pouze praktickou funkci ochranného prostředku před zimou. Pro současné muže je to módní doplněk, který jim pomáhá v sebevyjadřování a který dokresluje jejich individuální styl. Nabízíme hřejivé šály z příjemných na dotek materiálů. 

pasek

PÁSEK

Pásek je jedním z nejdůležitějších elementů šatníku každého muže. Z pohledu stylu, pásek spojuje horní a dolní díly obleku. Historicky se podle přezky na pásku posuzoval i sociální status nositele. Pokud chcete svůj oblek obohatit o designérský kousek z pravé kůže, na naší prodejně Vám pomůžeme s výběrem. 

Individuální konzultace
v KORONET

V KORONET jsme přesvědčeni, že každý náš zákazník si zaslouží tu nejlepší péči. Zde si můžete rezervovat preferovaný den a čas, kdy Vám budeme plně k dispozici.

OBLEK
KOŠILE
SAKO & KALHOTY
ÚPRAVY ODĚVŮ
KABÁT
UPLATNĚNÍ POUKAZU
OBUV & DOPLŇKY
PORADENSTVÍ & JINÉ
Vaše jméno *
Váš e-mail *
Telefon *
Zpráva