ZALOŽENO V PRAZE 1995

KVALITA PROVĚŘENÁ ČASEM

Kabáty

Poté, co jste si vybrali elegantní oblek na míru, je hřích ho schovat pod nafouklou zimní péřovku. Pokud chcete aby Vám v chladném počasí bylo teplo a aby jste si přesto zachovali elegantní vzhled, nejlepší možností je nákup stylového kabátu. V naší prodejně si můžete vybrat kabáty z různých materiálů, střihů a barev. 

Poskytneme Vám ten nejlepší servis

široký výběr
kabátů

zkouška u nás
na prodejně

přírodní materiály
nejvyšší kvality

služby módního
konzultanta

Kvalitní materiály

Dobrý kabát musí nejen dobře vypadat, ale i plnit svou hlavní funkci, tedy zahřát svého nositele. Proto jsou naše kabáty vyrobené z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů, jako je kašmír a vlna, díky kterým si zachovají nový vzhled i po několik sezón.

ultra slim

slim

regular

Na míru všem postavám

Tak jako kvalitní oblek nebo košile, i kabát na Vás musí perfektně sedět. V naší nabídce naleznete kabáty určené vysokým, nízkým nebo štíhlým typům postav. Naši konzultanti Vám s radostí na prodejně pomohou s výběrem kabátu, tak aby dokonale ladil s Vašim oblekem, nebo svetrem s volnočasovými kalhotami.

ultra slim

slim

regular

Designérský střih a nadčasové barvy

Sledujeme módní trendy, proto v naší nabídce najdete velký výběr střihů kabátů, začínaje nestárnoucí klasikou a konče designérskými zeštíhlenými kabáty. Výrazným prvkem těchto kabátů je elegantní zúžení v pase, které vyzdvihuje rysy mužského těla. Na výběr máme i celou škálu barevných provedení, od strohých klasických barev, po vyzývavé pestré barvy.

ultra slim

slim

regular

Individuální konzultace
v KORONET

V KORONET jsme přesvědčeni, že každý náš zákazník si zaslouží tu nejlepší péči. Zde si můžete rezervovat preferovaný den a čas, kdy Vám budeme plně k dispozici.

OBLEK
KOŠILE
SAKO & KALHOTY
ÚPRAVY ODĚVŮ
KABÁT
UPLATNĚNÍ POUKAZU
OBUV & DOPLŇKY
PORADENSTVÍ & JINÉ
Vaše jméno *
Váš e-mail *
Telefon *
Zpráva