ZALOŽENO V PRAZE 1995

KVALITA PROVĚŘENÁ ČASEM

Saka

Máte rádi seriózní styl, ale nechcete pořád nosit jenom oblek? Máme pro Vás řešení! Stačí, když si vyberete stylové sako z naší široké nabídky. Naše saka perfektně ladí k volnočasovým kalhotám, nebo pohodlným džínám, a přesto zachovají Váš elegantní vzhled.

Poskytneme Vám ten nejlepší servis

široká nabídka
separátních sak

zkouška u nás
na prodejně

přírodní materiály
nejvyšší kvality

služby módního
konzultanta

Oblekové sako

Mnohá z našich oblekových sak lze nosit i ve volném čase, například v kombinaci s ležérními kalhotami či džínami. Tato kombinace Vám rozhodně pomůže udělat na své okolí patřičný dojem. Je však nutné mít na paměti, že častým používáním se oblekové sako opotřebuje a celý oblek se tak může znehodnotit. Proto Vám doporučujeme přihlédnout k naší kolekci volnočasových sak.

ultra slim

slim

regular

Blejzr

Blejzr je ideální typ saka, co se týče universálnosti. Jedná se o mezistupeň, mezi oblekovým a sportovním sakem. Pokud v zaměstnání nemáte jako podmínku nošení obleku, blejzr z naší kolekce je ideální volbou. V práci díky němu budete působit seriózně a na setkání s přáteli elegantně.

ultra slim

slim

regular

Moderní volnočasová
a sportovní saka

My víme, že opravdový gentleman, jako jste Vy, musí vždy vypadat skvěle i při uvolněném posezení v rodinném kruhu, nebo dokonce i na party. Právě pro tyto účely, Vám rádi nabízíme moderní volnočasová saka z naší kolekce. Tato saka jsou vyráběna z hrubších a odolných materiálů, díky čemu se jen tak neopotřebují, a dokonce Vás (či Vaši partnerku) zahřejí i při chladnějším počasí. Nabízíme také i prodyšné letní varianty volnočasových sak. Naši konzultanti Vám rádi pomohou s volbou vhodného saka do kina, divadla nebo pro trávení chvilek s přáteli.

ultra slim

slim

regular

Individuální konzultace
v KORONET

V KORONET jsme přesvědčeni, že každý náš zákazník si zaslouží tu nejlepší péči. Zde si můžete rezervovat preferovaný den a čas, kdy Vám budeme plně k dispozici.

OBLEK
KOŠILE
SAKO & KALHOTY
ÚPRAVY ODĚVŮ
KABÁT
UPLATNĚNÍ POUKAZU
OBUV & DOPLŇKY
PORADENSTVÍ & JINÉ
Vaše jméno *
Váš e-mail *
Telefon *
Zpráva