ZALOŽENO V PRAZE 1995

KVALITA PROVĚŘENÁ ČASEM

Obleky

V dnešním světě platí, že šaty dělají člověka, jako nikdy dříve. Pokud chcete na své okolí udělat patřičný první dojem, není lepší volby, než perfektně padnoucí kvalitní oblek! My v KORONET víme, že naši zákazníci si zaslouží tu nejlepší kvalitu ve všech směrech. Připravili jsme proto pro Vás pestrou nabídku obleků té nejvyšší kvality.

U nás najdete obleky pro
každou příležitost

Černý oblek

Tento typ obleku je vyroben z klasické černé látky, což z něj dělá univerzální oblek. Daný oblek lze nosit celý den. Černá barva se také výborně hodí jak pro výkon pracovních povinností, tak i na oslavy.

Byznys oblek

Za ideální pracovní oblek se považují obleky vyhotovené z látek modré nebo šedé bravy, tmavých odstínů. Další výhodou modré barvy je, že sluší každému jejímu nositeli, bez ohledu na postavu. Navíc saka od takovýchto obleků perfektně ladí i k džínům na volnočasové nošení.

Volnočasový oblek

Stále více mužů dává přednost obleku nejen do práce, ale i pro trávení volného času. Opravdoví gentlemani u nás najdou mnoho jak zimních obleků, tak i odlehčených letních variant, s pestrou škálou vzorů a barevných variací.

Slavnostní oblek

Ať jste pozváni na společenskou událost a potřebujete dech beroucí smoking, nebo máte svatbu, na které chcete vypadat mužem číslo jedna. U nás v nabídce najdete vhodné obleky dle Vašich potřeb.

Jednobarevné látky

Jednobarevný oblek je prvním oblekem většiny mužů a nesmí chybět v šatníku žádného gentlemana! Tento zlatý standard mezi obleky má bezespornou výhodu a tou je universálnost. Můžete si ho bez problému obléci na jakoukoliv příležitost a vždy to bude dobrá volba. Milovníci jednobarevných obleků si u nás přijdou na své, jelikož na prodejně máme pestrou nabídku barev a materiálů.

polyestér a viskóza

bavlna

100% vlna Marzotto

Pruhované látky

Pro milovníky odvážnějších vzhledů máme širokou paletu pruhovaných obleků. Ačkoliv mnozí vědí, že není lehké vhodně sladit takto výrazné kousky, vy se rozhodně nemusíte ničeho bát! Naši profesionální konzultanti Vám v případě potřeby poradí s výběrem vhodných doplňků od košile až po boty. Váš outfit rozhodně nezůstane bez patřičného zájmu z řad dam!

polyestér a viskóza

bavlna

100% vlna Marzotto

Kárované látky

Pokud hledáte správný oblek do práce, se kterým oslníte své kolegy, károvaný oblek z naší široké nabídky je tou nejlepší volbou. Tento oblek Vám rozhodně jen tak v šatníku nebude ležet! Ve volném čase můžete snadno zkombinovat kárované sako s riflemi, nebo si k oblekovým kalhotám obléci třeba svetr.

polyestér a viskóza

bavlna

100% vlna Marzotto

Individuální konzultace
v KORONET

V KORONET jsme přesvědčeni, že každý náš zákazník si zaslouží tu nejlepší péči. Zde si můžete rezervovat preferovaný den a čas, kdy Vám budeme plně k dispozici.

OBLEK
KOŠILE
SAKO & KALHOTY
ÚPRAVY ODĚVŮ
KABÁT
UPLATNĚNÍ POUKAZU
OBUV & DOPLŇKY
PORADENSTVÍ & JINÉ
Vaše jméno *
Váš e-mail *
Telefon *
Zpráva